TU:
Najlepiej tu:

Kiedy warto zaprojektować własną etykietę w oprogramowaniu LoMag?

Nie bez powodu program magazynowy LoMag uznawany jest za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Jest to funkcjonalne narzędzie, które szybko i bezproblemowo dopasujemy do własnych potrzeb. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie musimy posiadać dużych zasobów finansowych. Zakup oraz wdrożenie oprogramowania jest niezwykle tanie, a zarazem bezproblemowe. Warto wspomnieć, że konfiguracji możemy dokonać samodzielnie, dzięki czemu zaoszczędzimy jeszcze większą ilość gotówki. Na uwagę zasługuje fakt, że LoMag umożliwia projektowanie etykiet logistycznych.

 

Dowolna liczba informacji

Nie zawsze towary znajdujące się w magazynie są dostatecznie opisane. Jest to dla nas sporym utrudnieniem. Przede wszystkim nie możemy ich szybko zidentyfikować. Coraz więcej firm decyduje się na zaprojektowanie własnych etykiet, które będą składać się z wszystkich potrzebnych informacji. To my decydujemy, w jaki sposób zostanie opisany produkt. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na etykiecie umieścić zdjęcie towaru.

 

Personalizacja etykiety

Etykieta może być nie tylko praktyczna, ale również atrakcyjna pod względem wizualnym. Możemy umieścić na niej własne logo, czy też inne elementy dodatkowe. Z pewnością dla wielu firm będzie stanowić to sporą zaletę. Na takie rozwiązanie decydują się w szczególności przedsiębiorstwa z branży e-commerce, które specjalizują się w sprzedaży wysyłkowej. Oczywiście każdy stworzony szablon można zapisać, czy też wyeksportować. Z łatwością wydrukujemy etykiety, które następnie zostaną umieszczone na produktach – https://www.lomag.pl/EdytorEtykiet/.